Dekoracja Sal Weselnych

Naszą specjalnością są niepowtarzalne i oryginalne aranżacje sal weselnych.
Na rodzaj dekoracji weselnej wpływa charakter miejsca ,w którym organizujemy wesele oraz upodobania Młodej Pary.Wystrój powinien być dopasowany do stylu sali i  współgrać z wnętrzem.

W eleganckim pałacowym wnętrzu ozdoby powinny być subtelne ,ich zadaniem będzie tylko podkreślenie walorów tego miejsca.
Jeżeli sala ma piękne sufity, ściany i żyrandole można skupić się tylko na dekoracjach kwiatowych , świecach których blask podkreśli piękno tego miejsca.

W mniej okazałych salach więcej uwagi trzeba poświęcić na udekorowanie sufitu. Warto podwiesić kilkanaście lambrekinów materiałowych.
Jeżeli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalną atmosferę, oraz zaskoczyć Gości zachęcamy do wykorzystania efektu światła LED.
Powoli do Polski dochodzi moda na przeistaczanie wesela w eventy.W takich przypadkach  główną rolę odgrywa dekoracja światłem.Mamy kilka ofert , które z nudnej sali potrafią wyczarować istną bajkę. Profesjonalnym oświetleniem można zamaskować niedoskonałości sali jak i podkreślić jej walory.

Na szczególną uwagę zasługuje zawsze dekoracja stołu Państwa Młodych.Dekoracja powinna wyróżniać ich miejsce zarówno  przy stole jak i w tle.

Dopełnieniem całości są używane kryształki, perełki, płatki róż i inne elementy pasmanteryjne.Dekoracje stają się bardziej subtelne i niepowtarzalne.

created by Gregory-Design