ARTKA Dekoracje Artystyczne  jest firmą rodzinną której początki działalności sięgają 1998 roku kiedy to zaczęliśmy jako pierwsi dekorować kościoły. Sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę aż do dziś, kiedy to Młode Pary mogą kompleksowo zorganizować piękną oprawę swojego ślubu oraz wesela. Służymy pomocą, poradą i doświadczonym zapleczem florystycznym. Jako absolwentka wielu kursów florystycznych, sygnowanych renomowaną uczelnią SGGW, jestem w stanie wykonać najbardziej nietypowe zlecenie.

Pamiętajmy jadnak , że wieloletnie doświadczenie to czasem zbyt mało, by stworzyć coś pięknego i wyjątkowego… tak bowiem powinien wyglądać ten jeden jedyny dzień w życiu. Dlatego jak przychodzą do mnie klienci ze słowami „CHCEMY PIĘKNY ŚLUB”, sięgam głęboko do serca, gdyż to w nim zlokalizowana jest  PASJA i ODWAGA do jej urzeczywistniania.

Gdy po wielomiesięcznych przygotowaniach wszystko jest już gotowe,czas na naszą pracę. Musimy nadać uroczystości TŁO.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i zanim zrealizujemy projekt , dokładnie poznajemy oczekiwania klienta, aby efekt końcowy utkwił w pamięci Młodej Pary jak i ich Gości na długi, długi czas.

Łączymy nowatorskie pomysły z tradycjonalizmem. Nasze prace mają charakter artystyczny, wyjątkowy i zadowolą najbardziej wyrafinowane gusta….

Katarzyna Więch

created by Gregory-Design